Atlete

L1,100.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: ,

Materiali:Nikelit

Gomë komode dhe e rehatëshme

E përshtatshme për perdorim të përditshme

Numër

36, 37, 38, 39, 40

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Atlete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *