Atlete

L1,300.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Atlete për femra. Material inkelit me prerje normale. Gomë e lartë dhe shollë e butë për të patur ecje sa më të rehatshme.

Numër

36, 37, 38, 39, 40

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Atlete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *