Balsam për flokë Nivea

L300.00

Spastroje

Balsam Nivea për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Te ndryshme

Flokë normal, Flokë të dendur, Flokë të hollë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Balsam për flokë Nivea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *