Blush

L200.00

Spastroje

Blush i cili me strukturën e tij të butë ndihmon  që make-up-i juaj të duket  perfekt në lëkurën tuaj.

Formula e lehtë e blushi-it rrëshqet mbi lëkurë për të arritur një ngjyrë të ndritshme që ndërtohet lehtë, shtresë pas shtrese, pa mbulim të rëndë. Kjo skuqje natyrale e tejdukshme  jep efekt vizual për mollëza më të mëdha,me ngjyra natyrale dhe rrezatuese.

Ngjyra

01, 02, 03

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blush”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *