Bluzë

L600.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Bluzë , material pambuku. Me gjysëm zinxhir dhe me llastik te mëngët.

Ngjyre

Bezhe, Blu saks, E bardhe, E kuqe, E zeze, Jeshile

Madhesi

L, M, S

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *