Bluzë

L700.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Bluzë 100% pambuk. Me llastik te mëngët dhe te mesi. Me gjysëm zinxhir.

Ngjyre

Bezhe, Jeshile

Madhesi

L, M, S

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *