Bluzë

L1,000.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Bluzë 100% akrilik i butë. E ngrohtë dhe e butë. Masë standarte.

Ngjyre

E zeze, Jeshile, Vishnje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *