Bluzë golf

L600.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Golf 100% akrilik i butë. Pjesa e kurrizit e hapur dhe mund të bëhet fjongo, për ta bërë veshjen akoma më tërheqëse. Masë standarte

Ngjyre

Bezhe, E bardhe, E zeze, Vishnje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë golf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *