Bluzë

L500.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Bluzë 100% pambuku. Me dy lidhëse anash që tërhiqen dhe krijojnë efekt me rrudha. E rehatshme dhe praktike. E thith dhe nuk e mban aromën e djersës. Masë standarte.

Ngjyre

Bezhe, E bardhe, E zeze, Vishnje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *