Buzëkuq

L150.00

Spastroje

Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.

Ngjyre

1, 2, 3, 4, 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *