Buzëkuq

L100.00

Spastroje

Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.

Ngjyre

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *