Buzëkuq dhe shkëlqyes

L250.00

Spastroje

Buzëkuq dhe shkëlqyes, 2 në 1. Një ngjyrë e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura.

Ngjyre

01, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 30

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq dhe shkëlqyes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *