Buzëkuq Mat

L250.00

Spastroje

Një ngjyrë e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.

Ngjyre

05, 06, 07, 08, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Mat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *