Buzëkuq OG

L150.00

Spastroje

Buzëkuq me teksturë velvet shumë të rehatshme dhe me një përfundim me shkëlqim. Buzët duken menjehëre më të  fryra dhe me radiant. Me teksture jo ngjitëse të ofron një ndjenjë rehatie dhe hidratimi. Pigment i përqëndruar duke ofruar një ngjyrë intense, seduktive dhe shkëlqyese.

Numër

103, 104, 107, 109, 110, 112, 115, 116, 118, 123, 128, 132, 136, 137, 138, 141

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq OG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *