Çantë pazari

L2,000.00

Spastroje

Çantë pazari me dy rrota plastike të mëdha dhe me guzhinetë.

Ngjyre

Blu, E zeze, Vishnje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë pazari”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *