Çantë shkolle

L900.00

Çantë shkolle, me xhepa të jashtëm dhe të brendshëm. Hapësirë e bollshme. Të lehta dhe praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë shkolle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *