Çantë shkolle

L300.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: ,

Çantë shkolle. Me xhep të jashtëm dhe hapësirë të bollshme.

Ngjyre

Blu saks, Gri, Jeshile neon

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë shkolle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *