Çantë shkolle

L500.00

Çantë shkolle. Me xhep të jashtëm dhe hapësirë të bollshme.

Ngjyre

Blu, Roze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë shkolle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *