Çantë udhëtimi dhe sporti

L700.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me dy hapësira të jashtme që hapen me zinxhir. Me zinxhir për hapësirën e brendshme. Pjesa e poshtme zmadhohet ose zvogëlohet me anë të zinxhirëve. Me dy xhepa anash për të vendosur shishe.

Përmasa 65x34x15

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *