Çantë udhëtimi dhe sporti

L1,000.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me xhepa anash dhe përpara që hapen me zinxhir. Hapësirë e bollshme me zinxhir.

Përmasat : 45x21x30

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *