Çantë udhëtimi dhe sporti

L600.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me katër zinxhira dhe katër hapësira. Dy hapësira anësore, një përpara dhe një kryesorja. Vjen bashkë edhe me rrip të gjatë.

Përmasa 28×55

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *