Çantë udhëtimi dhe sporti

L700.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me dy hapësira që hapen me zinxhirë. Vjen së bashku me rrip të gjatë.

Përmasa 35×55

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *