Çantë udhëtimi dhe sporti

L650.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me katër hapësira të ndara ku dy janë anësore dhe hapen me zinxhirë. Vjen së bashku me rrip të gjatë.

Përmasa 30×52

Ngjyre

Blu, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *