Çantë udhëtimi dhe sporti

L450.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me katër hapësira që hapen me zinxhirë. Dy xhepa anësore dhe një përpara. Vjen së bashku me rrip të gjatë.

Përmasa 25×50

Ngjyre

Blu, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *