Çantë udhëtimi dhe sporti

L850.00

Spastroje

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me katër hapësira të bollshme. Me xhepa anësore. Me zinxhirë për zmadhim ose zvogëlim të çantës. Mbahet si çantë shpine.

 

Ngjyre

Jeshile, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *