Çantë udhëtimi dhe sporti

L500.00

Çantë udhëtimi dhe sporti. Material beze. Me një hapësirë të bollshme dhe vjen së bashku me rrip të gjatë.

Përmasa 38×60

Ngjyre

Jeshile, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë udhëtimi dhe sporti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *