Fondatinë

L150.00

Spastroje

Fondatinë në formë stiku. Kremoze dhe lehtësisht e sfumueshme.

Numër

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *