Fondatinë

L450.00

Spastroje

Fondatinë likuide kundër yndyrës, me mbulim të mesëm deri maksimal, mbulon imperfeksionet e lëkurës, e cila përthithet dhe bëhet njësh me lëkurën. Kjo fondatinë formuluar posaçërisht për të vënë në dukje makeupin edhe në dritat më të hapura dhe të ndritshme.

Ngjyre

L2, L3, L4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *