Fondatinë BB

L200.00

Spastroje

Fondatinë BB, kundër ujit. Nuk krijon linja të shprehive. Minimizon poret dhe hidraton lëkurën.

Numër

101, 102, 103, 104

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë BB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *