Fondatinë likuide me Kolagjen

L500.00

Fondatina multifunksionale 6 në 1 krijon efektin e një lëkure të lëmuar, e dukshme menjëherë pas aplikimit. Formulë ushqyese me acid hialuronik, vitamina të shumta (A, C, E, F), kafeinë dhe proteina mëndafshi zgjasin hidratimin e lëkurës deri në 48 orë, e unifikojnë dhe zbusin lëkurën. Pigmentet minerale rregullojnë tonin e lëkurës, imperfeksionet dhe hiperpigmentimin. Fondatina kremoze me kolagjen është krem kolagjeni multifunksional që kombinon efektet e zbardhjes, hidratimit, mbrojtjes Ulta-Violet dhe kundër rrudhave të gjitha në një. Formula natyrale mbulon njollat, puçrrat dhe imperfeksionat, pa bllokuar poret. Ka mbulim maksimal, kundër ujit dhe me përfundim mat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë likuide me Kolagjen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *