Fondatinë OG

L350.00

Spastroje

Fondatinë likuide kundër yndyrës, me mbulim të mesëm deri maksimal, mbulon imperfeksionet e lëkurës, e cila përthithet dhe bëhet njësh me lëkurën. Kjo fondatinë formuluar posaçërisht për të vënë në dukje makeupin edhe në dritat më të hapura dhe të ndritshme. Ka përfundim mat dhe përmban faktorë kundër diellit (SPF 15), kundër ujit, vegane dhe jo e testuar në kafshë.

Numër

2, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë OG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *