Fund

L800.00

Fund, material xhins i gomuar me zinxhir dhe kopsë.

Ngjyre

Bojeqiell, E zeze

Madhesi

L, M, S

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fund”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *