Furça makeup-i

L200.00

Set furçash për makeup profesional me material sintetike. Krijon ndjesi butësie, nuk e përthith produktin e lëngshëm dhe është ideale për të gjitha llojet e kozmetikës. Gjithashtu nuk krijon irritime.

Furçë për pudër

Furçë për të sfumuar hijet e syve

Furçë për buzët

Furçë për të krehur vetullat

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furça makeup-i”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *