Highlighter

L350.00

Spastroje

Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi. Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.

Ngjyre

01, 02, 03, 04

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Highlighter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *