Highlighter

L150.00

Spastroje

Pudër

Ruajeni produktinnë një vend të pastër ,të thatë dhe të freskët.në rast se vini re shenja skuqeje apo irritimi në lëkur ndaloni përdorimin.

Mbajeni larg fëmijëve.

Ngjyra

01, 02, 03, 04

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Highlighter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *