Hije për sytë kremoze

L150.00

Spastroje

Hije për sytë kremoze, në paketim me dy anë. Ku nga njëra anë është përfundim mat dhe nga ana tjetër metalike. Formulë kremoze dhe rezistente. Nuanca të ndryshme dhe të pigmentuara.

Ngjyre

01, 02, 03, 04, 05, 06

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hije për sytë kremoze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *