Hije për sytë metalike

L150.00

Spastroje

Krijoni një pamje tërheqëse me këtë hije për sytë e formuluar me perla të shkëlqyeshme dhe me mbulim metalik. E formuluar për të qënë e rehatshme gjatë përdorimit, jetëgjatë dhe e pigmentuar me bazë që thahet shpejt.

Ngjyre

Blu, Bronze, E bardhe, E kuqe, E verdhe, Gri, Jeshile

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hije për sytë metalike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *