Kapele kashte

L350.00

Kashtë 100% . E lehtë por e qëndrueshme, e butë, me ndjesi luksoze dhe personale. Mënyrë e bukur për tu mbrojtur nga dielli i nxehtë. E thjeshtë po me stil, e përshtashme për çdo veshje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kapele kashte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *