Këpucë

L1,300.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Këpucë të buta dhe të rehatshme.

Ngjyre

E zeze, Gri, Mustard

Numër

36, 37, 38, 39, 40

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këpucë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *