Këpucë verore

L900.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Material me vrima për ajrosje dhe estetikë.

Ngjyre

E bardhe, E verdhe, E zeze, Gold, Silver

Numër

36, 37, 38, 39, 40

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këpucë verore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *