Korrektor

L300.00

Spastroje

Korrektori perfekt për aplikimin poshtë syve. Korrektor i lëngshëm me një strukturë kremoze që jep një mbulim të lartë.I jep një ndjesi të lehtë lëkurës dhe aplikohet butësisht në mënyrë të njëtrajtshme.

Ngjyre

01, 02

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrektor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *