Korrektor

L120.00

Spastroje

Korrektori perfekt për aplikimin poshtë syve. Korrektor i lëngshëm me një strukturë kremoze që jep një mbulim të lartë.I jep një ndjesi të lehtë lëkurës dhe aplikohet butësisht në mënyrë të njëtrajtshme.

Nuancë pjeshkë- eleminon rrathët e zinj dhe shenjat e zeza në lëkurë me tone të hapura dhe të mesme.

Nuancë portokalli- eleminon rrathët e zinj dhe shenjat e zeza në lëkurë me tone të errëta.

Nuancë e kuqe- eleminon rrathët e zinj në lëkurë me tone të errëta.

Nuancë e verdhë- ndihmon në eleminimin e shenjave e lehta të kuqe në lëkurë.

Nuanca lejla- eleminon nuancat e verdha në lëkurat me tonalitete të ftohta dhe hiperpigmentimin e lëkurës.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ngjyre

Bezhe, E kuqe, E verdhe, Lejla, Pjeshkë, Portokalli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrektor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *