Korrektor

L200.00

Spastroje

Korrektori perfekt për aplikimin poshtë syve. Korrektor me një strukturë kremoze që jep një mbulim të lartë.I jep një ndjesi të lehtë lëkurës dhe aplikohet butësisht në mënyrë të njëtrajtshme.

Ngjyre

1, 2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrektor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *