Kostum sportiv

L1,700.00

Spastroje

Kostum sportiv, material pambuku. Bluza dhe tutat me llastik. Tutat me xhepa dhe me lidhëse te mesi.

Ngjyre

Bojeqiell, E bardhe, E verdhe, E zeze, Jeshile, Lejla, Roze

Madhesi

L, M, S

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kostum sportiv”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *