Krem për duart, fytyrën dhe trupin

L150.00

E inspiruar nga vlerat e pasura të natyrës, formulë me gjalp kakaoje e përzier me Aloe Vera, Vitamin E, grurë dhe Vaj luledielli. Shërojnë dhe zbusin lëkurën e ashpër dhe të thatë. Depërton në thellësi të lëkurës në mënyrë që të rikthej hidratimin natyral. Ideale për hidratim mbas qëndrimit në diell.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për duart, fytyrën dhe trupin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *