Krem për duart, fytyrën dhe trupin

L150.00

Rigjeneron dhe riparon lëkurën. Ky krem ndihmon në hidratimin deri në thellësi të lëkurës duke e ndihmuar të riforcojë strukturën e lëkurës. Duke u stimuluar rritja e kolagjenit dhe elastinës, lëkura bëhet më e butë dhe hijet e lëkurës. E pasur me anti oksidantë si Vitamina C, Limon dhe Çaj jeshil zbusin oksidantët e stresit dhe luftojnë shenjat e moshës. Me përdorimin e kremit lëkura duke më e gjallëruar dhe më e re.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për duart, fytyrën dhe trupin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *