Krem për fytyrën

L200.00

Krem për fytyrë me Aloe Vera. Përmirëson elasticitetin e lëkurës, redukton rrudhat, e lë lëkurën e butë dhe të hidratuar. Perfekte për lëkurë të thatë.

Përdorimi: Apliko në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *