Krem Për Trupin,Fytyrën Dhe Duart

L200.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ200006 Kategori: , ,

Kjo formulë shumë përthithëse dhe efektive përçon ndjesi freskie dhe hidratimi në lëkurë. Teksturë e lehtë hidratuese që i jep lëkurës rigjallërimin që i mungonte. E pasur me vitamin E dhe ekstrakte të Jojoba për tu përhapur lehtësisht dhe përthithet shpejt duke e lënë lëkurën e freskuar dhe të butë gjithë ditën. Aroma e lehtë dhe e freskët i shton efektin gjallërues.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Për Trupin,Fytyrën Dhe Duart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *