Krem Pudër

L150.00

Spastroje

Fondatinë

Make-up i një teknologj të re i cili mbron fytyrën tuaj kundër rrezeve të dëmshme tëdiellit dhe e bën atë të duket më natyrale .

Përdorimi:Aplikoni një sasi të vogël në dorën tuaj dhe me anë të një sfungjeri përhapeni atë në fytyrë në mënyrë të njëtrajtshme.

Ngjyra

01, 02, 03, 04, 05, 06

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Pudër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *