Fondatinë

L200.00

Availability: 10 stok

SKU: KP20001 Kategori: , ,

Formulë e re e përmirësuar e fondatinës në mënyrë që të mbroj nga rrezet e dëmshme Ultra-Violet fal përmbajtjes së SPF me faktorë 15. E pasur me vitamin E për ta bërë lëkurën të duket natyrale dhe për ti dhënë shkëlqim. Formulë mat që zgjat deri në fund të ditës.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fondatinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *